Győri atomcsapás

A labdarúgó NB I 25. fordulójának nyitányán a Paks úgy nyert a listavezető Győr vendégeként, hogy a kedden Kecskeméten 5-2-es vereséget szenvedő kisalföldi együttes a szünetben 3-0-ra vezetett.

A házigazdák a második félidőben csupán a cipőiket küldték ki a pályára, az ellenfél viszont másfél órás meccsre érkezett, és – sikeres cseréi révén is – fordított (3-4).

GYŐR–PAKS 3-4 (3-0) Győr, 3500 néző. Jv.: Iványi. Gól: Völgyi (9.), Strestik (30.), Kamber (39.), illetve Bartha (55.), Lázok (57.), Eppel (78.), Könyves (90.).

KECSKEMÉT–EGER 3-1 (3-1) Kecskemét, 1500 néző. Jv.: Radványi. Gól: Rakovics (6., öngól), Mohl (23.), Rajczi (26.), illetve Zvara (35.). Kocsis Zoltán, az Eger FC kisebbségi tulajdonosa pénteken arról tájékoztatta az MTI-t, hogy – az önkormányzat döntése értelmében – hétfő délig ki kell költözniük az öltözőkből, illetve az irodákból is.

A további program Ma: MTK–Diósgyőr (14), Pápa–Újpest, Kaposvár–Szombathely (mindkettő 16), Debrecen–Siófok (18.30). Holnap: FTC–Videoton (16.30), Pécs–Honvéd (18.30).