Vízilabda Euroliga: három vereség

Itáliai döntetlenje után 11:7-es vereséget szenvedett az Eger vízilabdacsapata az olasz Pro Reccótól az Euroliga D csoportjának negyedik fordulójában. A hazaiaknál Hegedüs két gólt ért el, a vendég sztárcsapat magyar triójából Madaras háromszor, Kásás (képünkön) egyszer volt eredményes; Benedek nem talált. A hevesiek ezzel maradtak a kvartett harmadik helyén.

A B jelű négyesben: Kotor (montenegrói)-Vasas 9:7. A hazai bajnoki címvédő roppant nehéz helyzetbe került a továbbjutást illetően.

Súlyos vereség a C csoportban: Budva (montenegrói)-Honvéd 14:6. A Kőér utcaiak immár az utolsó pozíciót foglalják el.