VASÁRNAPI FRISS: Ezüstös Bácsi

Noha 2-0-ra, majd 3-2-re is vezetett a Lazio, a Napoli 4-3-ra nyert az olasz labdarúgó-bajnokság vasárnap kora délutáni találkozóján.

14.30: Hét gól Nápolyban

A Napoli ezzel megelőzte az Internazionalét, s a tabella második helyére lépett fel. A mérkőzés hőse a három gólt szerző Edison Cavani volt; a Lazióból Biavát a 80. percben, a rómaiak 3-2-es vezetésénél kiállították.

16.40: Jó fogás

Dortmundban, a birkózó Európa-bajnokságon az újonc Kozák István (kötöttfogás, 60 kg) a bronzéremért küzdhet. Döntőbe jutott viszont a szintén kötöttfogású Bácsi Péter (74). Végül Bácsi második, Kozák ötödik lett. A magyar mérleg: két ezüst és három bronz.

16.50: Szabad vasárnap

Gera Zoltán még a keretbe sem került be a Fulham–Blackpool labdarúgó Premier Liga-mérkőzésen, amelyen londoni csapata 3-0-ra győzött. További eredmény: Manchester City–Sunderland 5-0. Az élmezőny: 1. Manchester United 66 pont, 2. Arsenal 59, 3. Manchester City56, 4. Chelsea 55.

17.30: Győri győzelem

Női kézilabda Magyar Kupa-döntő: Győr–Debrecen 29:21.

19.20: Ötezren ásítoztak

Unalmas mérkőzésen a labdarúgó NB I-ben (5000 néző előtt): Debrecen–Győr 1-1 (gól: Czvitkovics, 11-esből, illetve Dinjar). Az NB II Nyugati csoportjában: Gyirmót–Pécs 2-1. Úgy látszik, Kiss László edző menesztése sem hozott pécsi javulást...

20.30: Micsoda hajrá!

A francia labdarúgó-bajnokságban: Nice–Lyon 2-2. A Lyon a 89. percben még 2-0-ra vezetett. Az élen a Lille (58 pont) áll, a Lyon (50) negyedik.

21.00: XXL-es "zakó"

Egyoldalú visszavágó a férfi kézilabda BL nyolcaddöntőjében: Flensburg–Szeged 33:20. A német együttes kettős győzelemmel, tizennégy gólos különbséggel jutott tovább. A legjobb nyolc között nincs magyar csapat.

21.30: Most tényleg Herkules

A Hercules Alicante 3-1-re nyert a Real Sociedad vendégeként a spanyol futballbajnokságban, így feljött a huszadik (utolsó) helyről a tizennyolcadikra. Az előtte lévő Zaragozának 30, a Herculesnek és a Malagának egyaránt 29, a legközelebb a listavezető Barcelonához látogató Almeriának 26 pontja van.