Szalai: csere és vereség

"Őrült" mérkőzésen a Bayern München két pontot vesztett a Wolfsburg ellen, a Mainz pedig kikapott Stuttgartban a német labdarúgó Bundesliga második fordulójában. A pénteken a Leverkusent legyőző, listavezető Dortmund előnye 13 pont.

Két-két kapufa, egy-kihagyott 11-es, egy-egy megadott és egy-egy érvénytelenített gól, továbbá megannyi  kimaradt helyzet: ez volt szombaton a Wolsburg–Bayern München mérkőzés (1-1) a Bundesligában. A hetedik percben Benaglio, a vendéglátók kapusa rárúgta a labdát Thomas Müllerre, s róla (vagy húsz méterről) a hálóba pattant a labda, majd a nyolcvanhatodikban Schweinsteiger odaajándékozta a labdát Schäfernek, akinek beadásából Riether egyenlített.

A jelenleg a második helyen álló Mainz 1-0-ás vereséget szenvedett Stuttgartban; a vesztes együttesben Szalai Ádám az 59. perctől, csereként játszott Holtby helyén.

További eredmények: Nürnberg–Mönchengladbach 0-1, St. Pauli–Freiburg 2-2, Werder Bremen–Hoffenheim 2-1.