Lovas Kupa a Sportarénában - Videó!

Húsz ország hatvan versenyzője és 350 ló szállt versenybe a hétvégén a Papp László Sportarénában a Lovas Kupán.

A háromnapos rendezvényen a 65 ezer eurós összdíjazású Díjugró Világkupát és a 26 ezer eurós összdíjazású Fogathajtó Világkupa közép-európai fordulóját követhették az Aréna nézői.

A Lovas Kupa fő attrakciói a versenyek voltak, de közel akkora vonzereje volt a különböző lovas bemutatóknak is. Megrendezték újra az atléták és lovasok szimultán magasugró versenyét, amelyben ismét a lovak és a lovasok kerekedtek felül.

A közönség vastapssal jutalmazta a leköszönő és az aktuális magyar csodalót: Superville és Overdose tisztelet kört tett.

A Fogathajtó Kupán ausztrál győzelem született, Lázár Zoltán hatszoros világbajnok pedig a negyedik helyen végzett.