Bundesliga: Bayern-Wolfsburg 3-0

A Bayern München - többek között a pénteken szerződtetett, s a szünetben csereként beállt Arjen Robben duplájával - fölényes győzelmet aratott a címvédő, vendég VfL Wolfsburg felett a német labdarúgó Bundesliga negyedik fordulójának szombati rangadóján.

A bajorok első bajnoki győzelmüket aratták új vezetőedzőjük, a holland Louis van Gaal irányításával.

Eredmények: Bayern München-VfL Wolfsburg 3-0 (1-0), gól: Gomez (27.), Robben (68., 80.); Bayer Leverkusen-Bochum 2-1 (1-1), gól: Friedrich (41.), Kiessling (68.), illetve Klimowicz (32.); Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund 1-1 (0-0), gól: Amanatidisz (68.), illetve Zidan (62.); Hannover-Hoffenheim 0-1 (0-1), gól: Carlos Eduardo (40.); Schalke-Freiburg 0-1 (0-1), gól: Cha (40.); VfB Stuttgart-Nürnberg 0-0.