Vegyes páros

Két magyar versenyző állhatott fel a dobogóra az isztambuli rövid pályás világbajnokság férfi 400 méteres vegyes úszásának eredményhirdetésén: Cseh László ezüst-, Verrasztó Dávid bronzérmet szerzett.

A számot a japán Szeto Daija nyerte. Alighanem sokat kivett Csehből a medállal befejezett vetélkedő, mert 100 m pillangón a nyolcadik helyen végzett. Az első résztávon a hatodik legjobb időt teljesítette, ám újítani már nem tudott.

A szerdán 200m pillangón arany-, 400 m vegyesen bronzérmet szerző Hosszú Katinka, és Jakabos Zsuzsanna egy percen belül teljesítette a női 100 m vegyes elődöntős futamát, így mindkét úszó készülhet a mai fináléra.

Cseh: remek!