Ezüst–Bronz 2:2

Príma napja volt a magyar küldöttségnek a londoni paralimpián: a csapat négy érmet szerzett.

A vetélkedőn egy aranymedált már begyűjtő Sors Tamás második lett 400 méteres gyorsúszásban. „Nem vártuk ezt a csodálatos eredményt Tamástól, fantasztikusan versenyzett” – mondta az MTI-nek Sós Csaba, az úszók szövetségi kapitánya. Három vívó is dobogóra állhatott tegnap: a tőröző Dani Gyöngyi (képünkön) ezüst-, Krajnyák Zsuzsanna és Osváth Richárd bronzérmes lett. Az athéni játékokon is finalista Dani 15:10-re kapott ki a kínai Jao Fangtól a verseny döntőjében. Krajnyák honfitársát, Juhász Veronikát múlta felül 15:4-re a harmadik helyért rendezett találkozón.