Woods: vissza!

Harminc hónap után újra hivatalos tornát nyert Tiger Woods (képünkön): a korábbi világelső a legtekintélyesebb profigolf-körversenyen, a PGA Tour hatmillió dollár összdíjazású orlandói viadalán diadalmaskodott. Az amerikai fölényesen, ötütésnyi előnnyel diadalmaskodott.

Woods ezt megelőzően 923 napja, 2009 szeptemberében nyert hivatalos versenyt a sportág legfontosabb sorozatán. Az elmúlt időszakban előbb a házasságát romba döntő szexbotránya, majd a kényszerű leállást követő visszatérés nehézségei okán vált médiasztárrá.

A klasszisnak ez volt a 72. győzelme a PGA Touron, és sikere révén tavaly május óta először kapaszkodott fel a világranglista első tíz helyezettje közé: pillanatnyilag a hatodik helyen áll.