Hírek

Mindjárt az első fordulóban kiesett az elsőként kiemelt olasz Schiavone a nemzetközi női tenisztornán: az ausztrál Dokic 2:6, 7:6, 6:4 arányban győzött ellene. (Kuala Lumpur) Rangadó a francia labdarúgóbajnokságban: Lille–Lyon 1-1.

Az élcsoport: 1. Lille 46 pont, 2. Rennes 46, 3. Marseille 45, 4. PSG 44, 5. Lyon 42. (Párizs) Második helyezést ért el Marosi Ádám az öttusa Világ Kupa-versenyen. (Palm Springs) Ronaldinho szabadrúgásgóljával nyert 1-0-ra a Flamengo a Boavista ellen a labdarúgó Guana bara Kupa döntőjében. Ez a torna a Rio állami bajnokság első szakasza; a győztes a második etap nyertesével mérkőzik majd az állami bajnoki cím elhódításáért. (Rio de Janeiro)

Háromvisszavágót ma rendeznek a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

A program (minden mérkőzés 18 órakor kezdődik): FTC–Siófok (az első mérkőzésen: 1-3), Kecskemét–Debrecen (3-0), Újpest–Pápa (3-1).

A totón két telitalálat volt; nyereményük egyenként 4 552 095 forint. Tizenhármas nem akadt; a 12-esek (8) 245 685, a 11-esek (29) 67 775, a 10-esek (140) 25 070 forintot érnek egyenként.