Hírek

Történelmet írt a Seattle Seahawks az amerikaifutball-ligában: az első csapat, amely negatív mérleggel jutott tovább az alapszakaszból. Hét győzelem mellett kilenc vereséget produkált a gárda, de a furcsa szabályoknak köszönhetően mégis folytathatja a rájátszásban, miközben a 10/6-os mutatójú New York Giants és Tampa Bay Buccaneers kimaradt. A rájátszásba jutott csapatok: New England Patriots, Pittsburgh Steelers, Indianapolis Colts, Kansas City Chiefs, Baltimore Ravens, New York Jets, Atlanta Falcons, Chicago Bears, Philadelphia Eagles, Seattle Seahawks, New Orleans Saints, Green Bay Packers.

Megszakadt a Porto sorozata: 37 tétmérkőzés után kapott ki a portugál labdarúgó-bajnokság éllovasa, miután hazai pályán 2-1-re alulmaradt a Nacionallal szemben a Liga Kupa harmadik fordulójában. Ezt megelőzően tavaly február 28-án szenvedett vereséget a Sporting Lisboa vendégeként.

A 92. percben esett góllal nyert a Valencia az Espanyol ellen (2-1) a spanyol labdarúgóbajnokság 17. fordulójában.

Visszatér hazájába Ronaldinho, a Paris Saint Germain és a Barcelona korábbi, a Milan jelenlegi labdarúgója. Az aranylabdás brazil játékost a Gremio, a Flamengo és a Palmeiras is szeretné szerződtetni.

A totó 52. játékhetén 13 plusz egy találatos szelvény 13 volt, nyereményük egyenként 1 594 100 forint. A 13-asok (29) 244 050, a 12-esek (1024) 2750, a 11-esek (11 570) 245, a 10-esek (51 700) 90 forintot érnek.