Hírek

Nyolcadik lett Talmácsi Gábor a gyorsaságimotorosvilágbajnokság Portugál Nagydíján a Moto2 kategóriában; az összetettben a hatodik. Rangadót vesztett hazai pályán a Mainz a Dortmunddal szemben a német labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában, és ezzel a két csapat helyet cserélt a táblázat élén.

Holland bajnoki rangadón a PSV Eindhoven otthonában kapott ki 1-0-ra a Twentétől, amely így az élre állt.

Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen a magyar férfi kézilabda-válogatott idegenben verte 31:19-re az észteket.

Elhunyt Simon János, az 1955-ben Európa-bajnokságot nyert magyar férfi kosárlabda-válogatott játékosa; hosszú szenvedés után, nyolcvanegy évesen érte a halál.

A 43. játékhéten 13 plusz egy találatos szelvény 2 volt, nyereményük egyenként 5 274 225 forint, 13-as nem volt. A 12-esek (29 darab) 81 090, a 11-esek (354) 6645, a 10-esek (2660) 1475 forintot érnek.