Még mindig menetel a Mainz

A Bundesliga hetedik fordulójában a Szalai Ádámmal felálló Mainz ismét győzött, így változatlanul hibátlan a mutatója. Az együttes, amely Simunic kiállítása nyomán a 72. perctől emberhátrányban küzdött – hazai pályán 4-2-re múlta felül a Hoffenheim együttesét úgy, hogy a magyar csatár végigjátszotta a találkozót, s a 47. percben gólt szerzett,melylyel 2-1-es vezetéshez juttatta csapatát.

A Bayern Münchennek továbbra sem megy: a bajorok ezúttal a Dortmund vendégeként kaptak ki 2-0-ra.

Az élcsoport: 1. Mainz 21 pont, 2. Dortmund 18, 3. Hannover 13, 4. Leverkusen 12 (15:13), 5. Freiburg 12 (11-11).