Pontosan távoztak

Pontot szerzett a Catania a Milan otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában. A vendégegyüttes Capuano góljával szerzett vezetést, Inzaghi közvetlenül az első félidő lefújása előtt egyenlített.

A hazai pályán futballozó milánói garnitúra alig-alig tudott helyzetet kidolgozni a második játékrészben, így a győztes találatot sem sikerült megszereznie.

Az Internazionale Samuel Eto’o duplájával fordított a Palermo otthonában. Benitez tréner együttese azonban – egyelőre – csak második a tabellán, miután az első helyen a Cesena áll, amely ezúttal a Lecce csapatát győzte le (1-0). A Juventus 4-0-ra nyert idegenben az Udinese ellen.

Öröm–bánat 1-1