Fórban a Vasas

A legutóbb aranyérmes Vasas 7:6-ra legyőzte a vendéglátó Eger együttesét a férfibajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén, így 2:1-es vezetésre tett szert az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. Az alapszakaszgyőztes hevesiek a második negyedben már 4:0-ás hátrányban voltak, s bár a hajrára kiegyenlítettek (6:6), a győztes gólt Varga Dénes jóvoltából a Vasas szerezte meg.

A negyedik meccset szombat délelőtt fél 11-től játsszák a fővárosiak átmeneti otthonában, a Szőnyi úti BVSC-uszodában.

Harmadik mérkőzés a bronzéremért: Szeged–FTC 7:5. A csongrádiak az összesítésben 2:1-re nyerték a párharcot.