Hírek

Évi 33 millió eurós jövedelmével az argentin Lionel Messi a világ legjobban kereső labdarúgója. A vonatkozó rangsor második helyén az angol David Beckham, a harmadikon a portugál Cristiano Ronaldo áll. (Párizs)

Öt góllal, 9:4-re győzött a Fehérvár jégkorongcsapata a Dunaújváros otthonában; összesítésben 3:0-ra vezet az ob I négy győzelemig tartó döntőjében.

Ma játssza az Eger férfi vízilabdacsapata a Partizan Beograd ellen az Euroliga negyeddöntőjének első, hazai meccsét.

Aranyérmet szerzett Berki Krisztián lólengésben a torna Világ Kupa-versenyen. (Doha) Első mérkőzés a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében: Honvéd–Debrecen 1-1.

Tizenharmadik helyen áll a Hoffmann Nóra, Zavozin Makszim jégtánckettős a kötelező program után a műkorcsolyavilágbajnokságon. (Torino)