Hírek

A labdarúgó-vbprogramjához igazítják a jövő évi Tour de France prológját. A rotterdami nyitány július 3-án 16.30-kor kezdődik, és 20 órára véget ér, míg azt a negyeddöntőt, amelyben a holland futballválogatott szerepet kaphat Dél-Afrikában, „itteni” idő szerint 20.30-tól rendezik. (Rotterdam)

Fernando Torres a 93. percben szerezte az Aston Villa–Liverpool mérkőzés (0-1) gólját az angol labdarúgó Premier Ligában. (Birmingham)

Sorozatban a tizedik hazai győzelmét aratta az északamerikai profi jégkorongligában a Phoenix Coyotes, amely ezúttal a Vancouver Canucks ellen nyert (úgynevezett szétlövés után) 3:2-re. (Phoenix)

Osztrák bajnoki jégkorongmérkőzésen: Graz 99ers–Fehérvár 3:1. (Graz)

Egymás után ötödször nyert a Cleveland Cavaliers az északamerikai profi kosárlabda-bajnokságban; ezúttal 95:84-re győzött Atlantában, a Hawks ellen. A Los Angeles Lakers–Golden State Warriors találkozón (124:118) Kobe Bryant (44) ebben az évadban hetedszer ért el 40 pontnál többet. (New York)

Jégkorong Magyar Kupa-döntő: Dunaújváros–Újpest 6:1.