Egy hónap alatt csaknem huszonnyolcezer dollárt, vagyis kis híján hétmillió forintot dobott össze az internet népe Csepella Olivérnek az Indiegogo oldalon.Ez több mint kétszerese a „kért” összegnek, a Nyugat + Zombik című képregény tehát egy éven belül biztosan elkészül, sőt a tervezettnél könnyebben, gyorsabban folyik majd a munka, és az önálló kiadásra is jut pénz.
– A 70-es évek zombihorrorjai az agyatlanul romboló tömegről szólnak, és a velük szemben álló egyénekről, akik az életükért harcolnak. Az államalapítás idején egy ellenálló pogány törzset pont ott mészároltak le, ahol most az Erzsébet körút és a Dob utca sarka van.Micsoda véletlen! Ők támadnak fel a századfordulón, hogy bosszút álljanak. És ha már egyszer a nyugat igázta le őket, kikkel kerüljenek összetűzésbe, ha nem a Nyugattal? – kérdez vissza Csepella Olivér, amikor arról kérdezzük, miért éppen az élőhalottakat választotta a magyar irodalom legtöbbet hivatkozott lapja meghatározó szerzőinek ellenfeléül.
A Nyugat + Zombik című képregény egyetlen kalandos este történetét meséli el: a New York kávéházban rekedt Ady Endre, Babits Mihály, Csáth Géza, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, Móricz Zsigmond és Tóth Árpád, valamint Kata, a pincérnő harcát a pogány sámánnal és rengeteg zombival. S hogy miért éppen őket választotta? Hol van például nőíró? Csepella azt mondja, a legkarakteresebb szerzőket igyekezett szerepeltetni, a személyes irodalmi rokonszenvek nem szóltak bele a választásba, különben ott lenne kedvenc szerzője, Füst Milán is.
– Én is feminista vagyok, de Kaffka Margitot is kihagytam. Pont azért, mert a Nyugatban az volt a szerepe, hogy ő a nő. Akkor már inkább egy fiktív pincérnő, aki nem a Nyugatot képviseli, és így sokoldalúbb karakter – így a rajzoló, aki az életrajzokat és az életművek egy részét is felhasználta.