belépés belépés | segítség segítség | alkalmazások alkalmazások | RSS RSS | előfizetés előfizetés | akciók akciók Nol.hu | NolBlog | NolTV | Hírmátrix | NolRandi
 
Népszabadság.hu | NolBlog | NolTV 2012. május
25. péntek

Kövér László véletlenül kivonult Gyurcsányról

Rég nem tapasztalt nyugalommal foglalták el helyüket a szocialista képviselők tegnap a parlamenti patkóban, mintha sem a válság, sem az árpádsávos tüntetők nem dübörögnének odakint - a többség a napi sajtóba merült, a (távozó) miniszterek is inkább a hétvége történéseiről meséltek mosolyogva, mintsem az MSZP legutóbb mért tíz százalék körüli támogatottságáról.

NOL| 2009. április 15. |7 komment

nyomtat email plusz mínusz Küldés Facebook-ra Küldés Twitter-re Felvétel Google Bookmarks-ra

Cikk értékelésBe kell jelentkezni az értékeléshez!

KommentekBe kell jelentkezni a hozzászóláshoz!

Ferrcsi | 2009. április 15. | 14:14:26

Örökérvényű mondás: "Hosszú haj, rövid ész". Mégis -talán- le kellett volna az ősmagyar loboncot vágatni? Igaz, attól méf elfelejtheti bevenni a gyógyszerét...

mickix | 2009. április 15. | 13:57:01

Remélem, hamarosan az összes képviselő kivonul, hogy új választások után normálisabb képviselők kerüljenek a parlamentbe.

vydio | 2009. április 15. | 12:45:55

Szegény Kövér.Neki nem szóltak?

Szamok Embere | 2009. április 15. | 11:40:12

Oruljunk, vegulis a gagogastol megtartoztattak magukat. Kover olyan, mint egy oroszlan, aki uj ketrecet kapott: ott fordul, ahol a regi fal volt. De azert majd jo titokminiszter lesz.

meglatas | 2009. április 15. | 09:46:44

Kövér biztos érezte, hogy pont őrá abszollúte nincs se bent, se kint szűkség. Avagy elfelejtette a szokásos fél viszkijét bevenni. Persze lehet, hogy az ő fejében ez rögzült, bocsájtassék meg neki.

PestisNigra | 2009. április 15. | 09:07:39

Tévedés. Nem csak akarnak, hanem kormányoznak is : tegnap épen megmenekültek a bukástól és kormányon maradtak.

Kuka | 2009. április 15. | 08:13:57

És még ezek akarnak kormányozni?! Az óvodában is különbek az gyerekek!

HIRDETÉS

A Fidesz teljes létszámban képviseltette magát, egyedül Kövér László vonult ki Gyurcsány Ferenc utolsó miniszterelnöki felszólalása alatt: talán nem tudta, hogy új protokoll van érvényben.

Bajnai Gordon kormányfőjelölti beszédét szocialista oldalon hol gyengébb, hol ütemesebb taps fogadta - más szónokhoz vannak szokva. A fideszes sorokban Ficsor Ádám titokminiszteri kinevezése okozott morajt, többen a fejüket fogták.

Meglepetést okozott az új miniszterelnök akkor is, amikor megnevezte az önkormányzati tárca vezetőjét: Varga Zoltánt. A Fidesz elnöke előbb azzal viccelt a mellette ülőknek: "Remélem, a focista!" Kósa Lajos debreceni és Pokorni Zoltán XII. kerületi polgármesterek kevésbé értették a tréfát, bőszen forgolódtak a baloldali sorok felé: vajon melyik lehet az új miniszter. Előbb a Societas fiatal elnökére mutogattak, de hamar kiderült: Vargának Varga, de László. Cser-Palkovics András sietett segítségükre, kikeresve a parlamenti honlapról Varga Zoltán személyi adatlapját.

HIRDETÉS

 

 
nyomtat email plusz mínusz Küldés Facebook-ra Küldés Twitter-re Felvétel Google Bookmarks-ra    7 komment

HIRDETÉS

HIRDETÉS
.
HIRDETÉS
. .
Galériák
     

Ez a címe

KÖVETKEZŐ » « ELŐZŐ
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS
. .
HÍRMÁTRIX . NOLTOP10
   olvasottak   
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS