belépés belépés | segítség segítség | alkalmazások alkalmazások | RSS RSS | előfizetés előfizetés | akciók akciók Nol.hu | NolBlog | NolTV | Hírmátrix | NolRandi
 
Népszabadság.hu | NolBlog | NolTV 2012. május
23. szerda

Nokia-koppintások az iPhone-ban?

A világ vezető mobiltelefongyártója szabadalmazott technológiáinak ellopásával vádolja az iPhone-t gyártó Apple-t, ezért Delaware államban pert indított Steve Jobs cége ellen.

K. B.| NOL| 2009. október 22. |nincs komment

nyomtat email plusz mínusz Küldés Facebook-ra Küldés Twitter-re Felvétel Google Bookmarks-ra

Cikk értékelésBe kell jelentkezni az értékeléshez!

KommentekBe kell jelentkezni a hozzászóláshoz!

HIRDETÉS

A Nokia által kifejlesztett és levédett, GSM, UMTS és LAN sztenderdekre épülő technológiákat tett engedély nélkül magáévá az amerikai Apple - ezt állítják a finnek. A vezeték nélküli adatátvitel, a beszédkódolás, a biztonsági és titkosítási eljárásokhoz kötődő fejlesztések valahogy belekerülek a mobilfónia egyik legfrissebb, piacütő termékébe, az Apple iPhone-jába. 

Ilkka Rahnasto, jogi és szabadalmi ügyekért felelős Nokia-alelnök közleményében rámutat: az Apple engedélyük nélkül vette át a Nokia fejlesztésű technológiákat és úgy látszik, továbbra is ingyen szeretné azokat alkalmazni. Erre utal, hogy a Nokia egyeztetést kezdeményező ajánlatára az Apple elutasítóan reagált - írja a Reuters.

 

Címkék: Nokia, Apple, iPhone
 

HIRDETÉS

HIRDETÉS
.
HIRDETÉS
. .
Galériák
     

Ez a címe

KÖVETKEZŐ » « ELŐZŐ
HIRDETÉS
. .
. .
HÍRMÁTRIX . NOLTOP10
   olvasottak   
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS