New Power Generation | 2010. március 13. | 00:58:21
Rossz a cim.
Nagyon kell Dávid Ibolyának a mentelmi jog.
Amugy meg mindenki azt kapja előbb-utóbb amit érdemel.
Ibiéknek a börtön jut.
teniszke | 2010. március 12. | 10:46:52
Tegnap a harangot kongatta a megélhetési, láttam a Híradóban. Így égetni magát, mint egy pojáca. Ha már meggyőzni nem tudta a választókat, hát jöjjön a cirkuszi bohóc szerepe? Bevállalok bármit, csak bejussak? Na, ezt sem ártott volna elemeznie Révész úrnak a cikkében, amit az MDF-Bokros csapatról írt...
saman | 2010. március 12. | 10:09:08
Kampány az új belépő kis pártokért!
Én a magam részéről titkon és csendben azon reménykedem, hogy a nép most minden lehetséges új szereplőt beszavaz a parlamentbe és az LMP és a Civil Mozgalom is bekerül.
Ehhez az kellene, hogy a következő 7 napban 300 újságcikk kampányoljon amellett, hogy az emberek vigyék oda maguktól az esélyes kis pártoknak a kopogtatócédulákat.
Az sem lenne hiába való, ha az utolsó napokban olyan közösségi eseményeket tartanának civilek, ahol a kis pártok dobozába be lehet dobálni a kopogtató cédulákat, megteremtve ezzel az esélyt arra, hogy területi és országos listát állíthassanak.
Amikor a Napló megszavaztatta a népet akkor bizony ez a népharag kristály tisztán előjött. Már csak az kellene, hogy megmutassuk a polgároknak, hogy is kellene lázadni tevőlegesen.
Ne bízzuk ezeknek a pár hét alatt összetákolt kis pártoknak csapatmunkájára ezt az egészet. Nincsen egy vasuk se! Helyi tagcsoportokat se tudtak felépíteni, mert nem volt miből.
Egészen apró dolgok nagy változásokat elindítói lehetnek.
A FIDESZ - MSZP mutyikorszaknak vége van! Lehetetlen restaurálni azt!
Az új világ körvonalai még nem látszanak!
Részvételi demokráciával megerősített új rendszer kellene.
Ha a sajtó most kampányol a kis pártok kopogtatócédulájáért, vagy helyi civil kezdeményezők bedobják magukat, akkor a korszak 7 napon belül belefekszik a koporsójába.
Ha nem, akkor a trónról szónokolnak még 4- 6 -10 évig.
liberal01 | 2010. március 12. | 09:10:33
Ibolyka, Lajos, meguntalak benneteket. Korrupciós botrányokról van pofátok beszélni? Na és a finanszírozási megállapodás a kommunista Schmuck és az MDF között, amivel 2006-ban bejutottatok a parlamentbe?
Elég volt, menjetek isten hírével, segítsetek pelenkázni az unokáitokat!
benedek | 2010. március 12. | 07:30:10
"Bokros Lajos szerint vészhelyzet van az országban, a társadalomban, a gazdaságban, a politikában és az erkölcsben is. "
A "veszély" maga bokros lajos - és bűntársai! Amíg ilyen csirkefogók részt vehetnek a közéletben, - a veszély fennáll!
hegylakó | 2010. március 11. | 19:07:42
Moderálási alapelvek- komment törölve -
benedek | 2010. március 11. | 17:14:20
"kimondottan káros hatásokkal járna," - különös tekintettel ibolka, herényi és a többi bűnelkövető mentelmi jogára nézve...
rasztaszív | 2010. március 11. | 16:51:29
marcotardelli | 2010. március 11. | 16:17:47
ez egy szociálpszichológusok által jól megtervezett manőver.csakúgy mint a kétmillió cetli begyűjtése.az egyik párt most éppen nagynak akar látszani,a másik a kicsinységéből akar profitálni.ennyi.
gope | 2010. március 11. | 16:33:30
Re kocsobur
A pártot elvittétek tőlük, legalább a reményt hagyd meg nekik.
Te honnan tudod, hogy a Hit gyül. szekta és . hogy olyan hatékony?
pecutoncsi | 2010. március 11. | 16:31:02
"Dávid Ibolya és Herényi /gyűjtő nevükön mdf/ akik először kizárták maguk alól a pártból magát a pártot,szétverték az MDF-et,majd ördögi csellel bemásztak egy fanyúlba Bokros Lajossal,és most várják, hogy az éj leple alatt a párttagság betolja a fanyulat a Parlamentbe.És csak most kezd derengeni, hogy nem maradt tagság aki tolja azt a nyulat" Idézet egy helyi újságból. Annak hogy be kell jutni kis pártnak is ,fals dolog. Mi volt eddig, egy 5%-os kis párt,az SZDSZ zsarolta a Maszopot,gyakorlatilag ők döntöttek sok mindenben. Ez nem demokrácia, mindenki látja mi lett a vége.
lorant | 2010. március 11. | 16:30:29
A hírlap szerint Bokros nemsokára veszi a kalpját.
Tapir45 | 2010. március 11. | 16:22:02
Az mszp-nek sem szabadna bejutni a parlamentbe. Itt megnézhető az elmúlt nyolc év "szakértő kormányzásának" eredménye.
http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0&feature=player_embedded
marcotardelli | 2010. március 11. | 16:17:47
rasztaszív | 2010. március 11. | 15:52:24
Ha olyan simán meglesz nekik a kellő számú cédula, akkor miért alázza magát porig Dávid Ibolya?
Ha nem lenne necces, akkor kitenné magát ilyen blamának?
Ugyanis ez nem más, mint annak nyilvános beismerése, hogy eddig nagyon, de nagyon fordítva ültek a lovon ő és Herényi.
Szóval ha meglesz simán, akkor minek a tarhálás?
rasztaszív | 2010. március 11. | 15:52:24
blz42 | 2010. március 11. | 15:43:05
valószínűleg alapvetően egyetértünk,de nem hinném,hogy le lehet írni az mdf-et.és szükség is van rá.
egyébként éppen most elég vaskos médiatámogatást kapnak...
kocsobur | 2010. március 11. | 15:47:07
Re#tiItott_baker ("na oké, de a hitgyüli honnan fog kopogtatókat szerezni? transzbaesnek a vidámvasárnapon, és kijön majd a szájukon?")
Kár lebecsülni ezt a szektát.
Olyan hálózatuk van, hogy pillanatok alatt képesek "intézkedni".
A kérdés csak az hogy : akarnak-e. Vállalják-e. Érdekükben áll-e?
blz42 | 2010. március 11. | 15:43:05
Mikor szavaz egy raszta az MDF-re? Ugyan már...!
A cédulák pedig nem fognak összejönni nekik, és ez így van jól. Végre egy kis tisztulás a magyar politikában. Most kiesik az SZDSZ és MDF, a következő körben az MSZP és a Fidesz. És a Jobbik meg az LMP mellé felnő még néhány új párt :)
Pedro_27 | 2010. március 11. | 15:37:43
Re: rasztaszív
"simán meglesznek az ajánlószelvények,azután pedig simán bejut a parlamentbe az mdf."
Már nem kell sokat várni. Még nyolc nap és kiderül, hogy mi a végkifejlet :)
rasztaszív | 2010. március 11. | 15:34:00
Heidekker | 2010. március 11. | 15:18:59
reménykedj csak.
de legalább a gatyádat kíméld.
fktomi | 2010. március 11. | 15:22:52
"aki újságot, híreket olvas, híradót néz, láthatja, az MDF módszeres fojtogatása zajlik". Igen szerintem is csak a fojtogatót Dávid Ibolyának hívják.
Hiteltelen lett ez a párt is Ibolyka a hatalomért mindenre képes, sajnos.
Heidekker | 2010. március 11. | 15:18:59
rasztaszívás: mire alapozod, hogy "simán" meglesz mindez, amikor eddig semmi sem ment simán?
Tudod:
A lepényhal először. A reményhal meg utoljára.
rasztaszív | 2010. március 11. | 15:04:46
simán meglesznek az ajánlószelvények,azután pedig simán bejut a parlamentbe az mdf.
az itt nagy számban előforduló súlyos korai magömléses esetekben indokolt lehet inkontinencia-betét,vagy pelenka alkalmazása.
tiItott_baker | 2010. március 11. | 15:00:01
kocsobur | 2010. március 11. | 14:24:37
na oké, de a hitgyüli honnan fog kopogtatókat szerezni? transzbaesnek a vidámvasárnapon, és kijön majd a szájukon?
Jager László | 2010. március 11. | 14:46:41
Én egy Torgyán- Orbány cikire vágynék!
Vagy vojna- orbán micikle!
Lehet bokros-mesterházy biciklire!
Ó -BÁNYA AZÉRT GYÁVA!!!!!!!!
BÁNYÁBAN LENNE A HELYE!!
J.L.
Lenne kőbányászni!
Gustav | 2010. március 11. | 14:36:42
Komment:
kac-kac-kac!
Viszlát a Csillagban Ibolya és Karcsi! :D
cukornám | 2010. március 11. | 14:36:28
Tegnap az M1 -en, a Ma Reggelben még minden rendben volt és mindenki rosszándékúnak mutatkozott, aki ezt a problémát feszegette.
"Oszt'jónapot" aztán egy picit "Normális(abb) Magyarország". Kell az, hogy eltűnjenek. Majd nő másik formáció a politika agyontrágyázott friss gyepén.
Ha képviselnének valamit lenne támogatójuk is.
csőrike | 2010. március 11. | 14:29:25
Én már érzem a tarkómon a fityisz-maszop-jobbik parlament falkáinak jeges, büdi lehelletét :-)))
Várnék egy rettegős Debreczeni cikket a hévégi számban, lehetőleg a főoldalon:-)))
kocsobur | 2010. március 11. | 14:24:37
"Mert a börtön ablakába nem süt be a nap.." ..:)
Egyébként-nem vicc- a dávidherényiék most felajánlották a Hit Gyülekezetének, ha begyüjtik a szükséges kopogtatócédulát, akkor leveszik a listáról az MDF/SZDSZ jelölteket, és a Hit mondhatja meg ki induljon...
böhömbika | 2010. március 11. | 14:24:30
A három indulós futam, nekem sem tettszik. A Jobbik, MSZP, Fidesz istállóiban már kérőddznek a marhák. Hamarosan kezdődik a fejőverseny. Csak itt a marhák fejik a mégmarhábbakat. Mi valócsínű tejelni fogunk!
serviceman | 2010. március 11. | 14:08:14
Tisztelt Dávis Ibolya !
Azért jó ha tudja , hogy Herényi alattvalója jelentős mértékben ,hozzájárult ehhez a "sikeres" kopogtató cédula gyüjtéshez , az ominózus nyilatkozatával "Az, hogy a kommunizmus áldozatává vált valaki, az részben az ő döntése volt " . Nos magam ,és családom érintettség folytán , ezúton szeretnénk Önnel / Önökkel ,tudatni , hogy mindent megtettünk azért a környezetünkben , hogy ez mindenkihez eljusson , s hogy kopogtató cédula még véletlenül sem juthasson az Önök karmai közé .
Hegyi | 2010. március 11. | 14:07:15
A másokáltal csinosnak mondott vidéki ügyvédasszony számithat az elmult 8-év
bűneiben nemrészes SZDSZ teljes párttagságára.(ÚgyKb:74fő)
Kis módosítás a 90-es választási szlogenen. Nem részes!SZDSZ! Bocsánatot kérek.
Heidekker | 2010. március 11. | 14:06:07
legyünk józanok!
nem jó, ha az mdf nem tud indulni
jobb, ha indulnak
s ha bejutnának, az sem lenne rossz, mert dávidék lecserélése/lesittelése után az mdf visszaállhatna a jobboldalra
cédulákat nekik!
marcotardelli | 2010. március 11. | 14:03:44
"aki újságot, híreket olvas, híradót néz, láthatja, az MDF módszeres fojtogatása zajlik".
Igen, ezt én is látom. És azt is, hogy a legmarkánsabban kivehető ujjlenyomat az MDF nyakán a helyszíneléskor Dávid Ibolyáé és Herényi Károlyé lesz.
Volt MDF-es szavazóként eddig sem néztem jó szemmel, amit a két említett politikus az utóbbi hónapokban művelt, azt pedig végképp nem gondoltam volna, hogy Dávid Ibolya úgy fog tarhálni a végén, mint néhány rosszabb blaha-környéki csöves.
oregtitan | 2010. március 11. | 14:01:36
Én is látom azokat a fojtogató ujjakat a nagyon demokraták torkán.
De azt is, hogy azok az ujjak a saját kezükhöz tartoznak.
Heidekker | 2010. március 11. | 13:57:59
miközben ez a cikk főhelyen jön le, a NOL.HU tegnap megtalálhatatlanul eldugta a hírt, hogy a Fidesz meghaladta a 2 000 000 ajánlószelvényt.
Mint ma hallottam, a Fidesz már 2 200 000 közelében jár. Vagyis egy nap alatt többet gyűjtenek, mint az MDF egész idő alatt.
"MDF": ami nem megy, azt minek erőltetni???
tiItott_baker | 2010. március 11. | 13:57:45
"mindenkire számítanak, aki nem éri be egy hárompárti, MSZP-Jobbik-Fidesz alkotta parlamenttel."
- ez teljes csőlátás, mivel az LMP jelenleg sokkal sanszosabb a negyedik helyre, mint az MDF :) Legalábbis a budapesti listaállításon már túlvannak, eközben Ibolyáék jól megfizetett diákmunkás-talpasokkal koslatnak házról házra, hogy valahogy lehuzassák a cédulakitöltőkkel az SZDSZ nevét a kopogtatócédulákról. Az, hogy Tóth Zoltán volt OVB elnök ezt kifejezetten nem javasolta, az nem érdekli őket, cél a mentelmi jog fenntartása :)
lorant | 2010. március 11. | 13:55:53
Gáz van babám?
nugát | 2010. március 11. | 13:55:25
Moderálási alapelvek- komment törölve -
makvirag11 | 2010. március 11. | 13:52:50
Miért nem csinálja azt Dávid Ibolyka, amit eddig? Inkább lopjanak vagy vegyenek kopogtató-cédulát, mert ettől a rendes, tisztességes módszertől még kinő a gerince.
tabor | 2010. március 11. | 13:48:21
Moderálási alapelvek- komment törölve -
tapa | 2010. március 11. | 13:44:07
Ha ezt megtette, valóban nagy a baj.
kormos | 2010. március 11. | 13:41:37
Hááát...Herényi úrnak tegnap a Ma reggelben még igen nagy arca volt...
Heidekker | 2010. március 11. | 13:41:20
ez példátlan
a szorítóban könyörögni?
azono | 2010. március 11. | 13:38:40
szánalomra se méltó
|